Viac o tvorcovi tejto webovej stránky

Viac o tvorcovi tejto webovej stránky

Táto webová stránka bola vytvorená agentúrou Seduco. V rámci šetrenia rozpočtu a času na realizáciu projektu sme využili šablónu, ktorú sme vyskladali podľa potreby a naplnili ju obsahom. Web je plne administrovateľný v CMS systéme WordPress. V tomto prípadne sme si šablónu napojili na systém WordPress podľa našich technológií, aby bol web, stabilný, bezpečný a rýchli. Web má SSL certifikát, aby slovakiazrub.sk nebol penalizovaný od Google vo vyhľadávaní. Ak by ste mali záujem o podobné riešenie, môžete nás kontaktovať tu.

V Seducu pomáhame firmám, aby vedeli efektívnejšie komunikovať produkty a služby svojim klientom. Využívame na to rôzne nástroje v rámci online marketingu. Agentúra Seduco sa zaoberá vývojom webov a e-shopov na platforme WordPress a WooCommerce. Zameriavame sa na koncepčne prepracované UX projektov, kvalitne spracované UI designy a technologicky odladené programovanie. Sídlime v Dolnom Kubíne, no pôsobíme v rámci celého Slovenska.

Ďalej sa venujeme vývoju vizuálnej komunikácie, či už sa jedná iba o vytvorenie loga, alebo celkovo o vývoj kompletnej vizuálnej identity pre firmu, produkt alebo službu. Ďalej ponúkame rôzne grafické práce:

  • Design bannerov do reklamných kampaní
  • Design billboardov
  • Design obalov na produkty
  • Letáky, vizitky, brožúrky
  • Kompletná vizuálna identita

Posledná a veľmi dôležitá súčasť našich služieb je online marketing. Využívame na to rôzne nástroje, ako sú PPC kampane v Google a na sociálnych sieťach, ale hľadáme aj nové marketingové kanály, ktoré ešte nie sú preplnené reklamnou.