Posunúť nižšie

Služby

Ponuka našich služieb pre Vás.

Stavba zrubov

Drevený zrub je kvalitná stavba, ktorej obvodové a vnútorné priečky sú postavené z masívneho dreva. Tento typ stavby má množstvo výhod.

Zrub - Slovakia Zrub

Stavba, prípadne rekonštrukcia zrubov je jedna z našich hlavných náplní práce. Je to činnosť, kde sme naozaj doma a nebojíme sa akéhokoľvek projektu. Drevený zrub je ten typ stavby, ktorý sa vyznačuje širokým spektrom výhod v prípade, že je mu poskytovaná správna starostlivosť.

01.

Realizácia striech

Kvalitne spravená strecha je pre stavbu nevyhnutná. Venujeme sa rôznym typom striech od jednoduchých, po naozaj komplikované.

Realizácia striech

Strechy realizujeme pre našich klientov niekoľko rokov. Niekedy ide o súčasť celej stavby, inokedy si zákazník objedná od nás iba strechu. Aj pri strechách dbáme na správne postupy, používanie čo najkvalitnejších materiálov a dobre zaškolených pracovníkov.

02.

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je vynikajúca náhrada za klasické vysekávanie otvorov, čo prináša veľké množstvo benefitov.

Jadrové vŕtanie od Slovakia Zrub

Vŕtanie otvorov do železobetónu alebo iných pevných materiálov je komplikované a zložité. Vtedy využívame jadrové vŕtanie, ktoré umožňuje zhotoviť čistý a presný otvor bez zanechania špiny, prachu a bez vybrácií. Na základe našich dlhodobých skúseností, Vám vŕtanie prevedieme kvalitne a zodpovedne. Cenník jadrového vŕtania nájdete tu.

03.

Opracovanie dreva

Drevo je vynikajúci prirodný materiál, ktorý sa vyznačuje kvalitami, ako máloktorý materiál. Je vhodný na množstvo rôznych typov prác.

Hobľovanie dreva

Drevo používame na rôzne stavebné úkony. Využívame ho pri kompletných stavbách, ako sú napríklad drevené zruby, krovy striech alebo výrobu dreveného nábytku. Na opracovanie dreva využívame viacero postupov a zároveň rozličné náradie.

04.

Prezrite si naše služby v praxi.

Portfólio
© Webová stránka vytvorená digitálnou agentúrou Seduco / Všetky práva vyhradené.
Návrat hore