Posunúť nižšie

O firme

Stavby a práca s drevom

O našej firme

Naša firma už niekoľko rokov realizuje rôzne typy stavieb, či už sa jedná o drevenice, murované stavby, strechy alebo akékoľvek iné práce s drevom. Za tú dobu sme nazbierali množstvo skúseností a vieme, čo je pri každom projekte naozaj dôležité. Máme pozitívny vzťah k prírode, čo umocňuje kvalitu našej práce s drevom.

Pracovný stôl

Inovácie a zodpovednosť

Máme radi inovácie. To potvrdzuje aj naša doterajšia práca. Zameriavame sa na zlepšovanie procesov, používanie nových a zároveň kvalitných materiálov a vzdelanie celého nášho tímu. Snažíme sa prácu nie len dokončiť, ale vždy priniesť niečo nové, čo bude zákazníkovi slúžiť.

Uvedomujeme si, že s inováciami rastie aj zodpovednosť. Preto si dávame pozor na každú inováciu, ktorú zavádzame na stavbách, alebo rôznych iných projektoch. Absolvujeme rôzne školenia a kurzy, aby sme mohli zodpovedne ponúkať našu prácu širokému spektru rôznych zákazníkov.

01.
0
Rokov na trhu
0
Realizovaných zákaziek
0
Pracovníkov
0
Strojov

Názory zákazníkov

Vážime si každého jedného zákazníka.

Používateľ Ikona Slovakia Zrub

Aneta

Už dlhšie sme chceli krásnu chatku v horách, kde by sme si oddýchli od mesta. SlovakiaZrub nám postavil naše vysnívané oddychové miesto. Chata je úžasná a zbožňujeme v nej tráviť víkendy na horách.

Recenzia zákazníka
Používateľ Ikona Slovakia Zrub

Štefan

Potrebovali sme postaviť drevený zrub. Oslovili sme firmu SlovakiaZrub, ktorá splnila naše zadanie do poslednej bodky. Práce prebiehali rýchlo a taktiež nám zodpovedali všetky otázky, ktoré sme počas stavby mali.

Recenzia zákazníka
Používateľ Ikona Slovakia Zrub

Juraj

Spolupráca so SlovakiaZrub bola veľmi príjemná. Všetky práce prebehli bez akýchkoľvek problém a v dohodnutom termíne. Dnes si už spokojne vychutnávame relax v drevenom zrube.

Recenzia zákazníka
Používateľ Ikona Slovakia Zrub

Ladislav

SlovakiaZrub nám urobili novú strechu pre náš rodinný domček. Drevená strecha je nádherná a kvalitná, veľmi sa tešíme z výsledku.

Recenzia zákazníka
@!
© Webová stránka vytvorená digitálnou agentúrou Seduco / Všetky práva vyhradené.
Návrat hore